Rozvojové programy pro společnosti:

O programu řekli:

Nejedná se o klasický kurz, zapojil jsem i jinou úroveň

Karel Kubias
Regional Head EMEA, Merck Millipore LS International Sales 

Už podle názvu jsem tušil, že se nebude jednat o ‚klasický‘ kurz, ale že se zapojí do hry i další úroveň – spirituální. Během programu jsem získal i spojenectví dalších kolegů na vedoucích pozicích v různých oborech. I když se každý věnujeme jiné oblasti, základní principy leadershipu jsou pro každého stejné.

To se musí zažít

Marcela Moravcová
Branch Manager, Grafton Recruitment

Program rozhodně mohu doporučit jak díky jeho nesporným kvalitám, tak i samotnému zážitku – toto si člověk nikde nenačte, to se musí zažít.
Doporučila bych ho všem, kteří na sobě chtějí pracovat a zlepšovat fungování pracovních týmů. I těm, kteří si myslí, že lépe už to dělat nejde – jde. Pozitivní proměna se pak projeví nejen v práci, ale i v soukromém životě.

Netušíte, co je ve vás

Eleonora Jendeková
Head of Human Recources, ING Bank

Nájdete to, o čom netušíte, že je vo vás.

Posunul jsem se

Petr Chudomel
ředitel, Oblastní nemocnice Kolín

Přínosné. Posunul jsem se v sebepoznání jako podmínce pro přesvědčivé fungování lídra. Cítil jsem se dobře, přínosné jsou zejména hry, otevřené diskuse a zpětné vazby od členů týmu.

Základem je myslet jinak

Jitka Fiřtíková
ředitelka lidských zdrojů a komunikace CZ&SK, AXA Česká republika

Program je velmi praktický a vyžaduje aktivní práci každého z účastníků. Přispívá tak mnohem rychleji k ukotvení určitých technik a praktických metod v kýžené oblasti. Iniciuje žádoucí změny a zároveň pomáhá celý proces změn dotahovat až do zdárného a očekávaného konce. Základem je myslet jinak.

Poznal jsem nové úžasné kolegy

Petr Mátl
obchodní ředitel, ACO Industries

Pomohlo mi to uvědomit si, jak působím na své okolí, posílit odhodlání se měnit. Poskytlo mi to náměty, jak změny dosáhnout, a dostal jsem povzbuzení, že toho jsem schopen. Poznal jsem nové úžasné kolegy.

Leadership at the Heart Level je prostor pro osobní růst

Rastislav Bráblik
riaditeľ divízie korporátnych záležitostí a služieb, Slovenský plynárenský priemysel

Leadership at the Heart Level je priestor pre osobný rast. Je príležitosťou pre prehĺbenie teoretických poznatkov a súčasne pre stretnutie so sebou, svojím vnútrom. Každý má príležitosť porozumieť a odniesť si pridanú hodnotu v miere, ako je pripravený a ochotný prijímať. Pritom však zostávať sebou samým, čo je rozhodne dôležité.

Velké poznání dynamiky změny

Adriana Stará
ředitelka, Medtronic Czechia

Bylo to velké sebepoznání a zároveň poznání dynamiky změny, jejího přirozeného procesu. Když člověk chce být úspěšný lídr, musí nejprve poznat sebe sama a přijmout se. Správné vnitřní vyladění je klíčové a velmi jím ovlivňujeme ostatní. Naučila jsem se lépe, vědoměji pracovat sama se sebou.

Jarda ti pomůže

Mojmír Boucník
CEO, Total Brokers a.s.

Chceš-li zvládnout ten tvůj velký úkol vážně dobře, pak Jarda ti pomůže.