Inspirace

Praktický dopolední workshop vám pomůže odhalit pět klíčových momentů, ve kterých se rozhoduje o naší úspěšnosti při provádění změn v organizacích. Objevíte, jaké postoje a jednání potřebujeme, abychom tyto momenty úspěšné zvládli i jak si je můžeme během krátké doby – a přitom udržitelným způsobem – osvojit.

Vice informací

Každý máme svůj vlastní jazyk; svůj zažitý způsob komunikace, který nám vyhovuje, svůj oblíbený typ úkolů a pracovního prostředí, svou přirozenou vnitřní motivaci i tendence chování, které významně ovlivňují naši výkonnost i kvalitu práce, náš přístup k řešení problémů, zapojení do týmové práce i adaptaci na změnu.

Vice informací

Iniciace

Praktický třídenní rozvojový program pro začínající manažery i ty pokročilejší, kteří si chtějí upevnit základy efektivní práce s lidmi. Je vhodný pro vedoucí obchodních, konzultačních, výrobních, servisních, projektových i jiných týmů ze všech oborů a odvětví, včetně zdravotnictví a veřejné správy.

Vice informací

Pětidenní intenzivní program pro začínající i zkušené manažery. Originální přístup k vedení změn vám umožní potřebné změny provádět s menší námahou a větší úspěšností. Jednoduché a účinné přístupy k okamžitému využití. Omezený počet účastníků.

Vice informací

Transformace

Originální transformační program pro manažery. Umožní vám objevit a prakticky využívat přirozený potenciál jednotlivců, týmů i celé organizace a zlepšit komunikaci, vztahy i atmosféru ve vaší společnosti. Celkem 10 dnů intenzivního tréninku rozdělených do pěti rozvojových cyklů s odbornou a lidskou podporou po celou dobu trvání programu.

Vice informací