Originální rozvojový program
CHANGE NAVIGATOR
Řešení krizí
Adaptace na změnu
Provádění změn v organizacích
Vykročte na cestu ke změně – Jaroslav Průša2021-03-21T12:10:28+01:00

Vedení lidí v krizových situacích

Když vás bolí zuby, jdete k zubaři. Na koho se ale obrátíte, když se octnete uprostřed tak náročné a emočně vypjaté situaci, jako je ta současná?

Řešení krizových situací s sebou přináší zásadní změnu požadavků na roli manažera a vyžaduje změnu přístupu k vedení lidí. Všechno kolem nás se za pochodu mění a my musíme rychle reagovat. Postavit se výzvě čelem a převzít odpovědnost za řešení situace.

Nejistota a strach o zdraví, práci i ekonomickou budoucnost však ochromují nás i naše spolupracovníky. Jak to celé úspěšně zvládnout?

V těchto chvílích potřebujeme odbornou i lidskou podporu od někoho zvenčí. Od zkušeného odborníka, který změnám rozumí a na kterého se můžeme spolehnout.

Potřebujeme ujištění, že situaci dobře rozumíme a že postupujeme správně. Mít možnost s někým konzultovat možná řešení, získat inspiraci, otevřeně sdílet své pochybnosti a nejistoty a také získat otevřenou zpětnou vazbu.

Zvládání náročných situací, které současná krize přináší, může být pro manažery fyzicky i psychicky vyčerpávající. Vyžaduje hodně vnitřní síly, energie a odolnosti, ale i moudrost a odvahu včas požádat o pomoc, když ji potřebujeme.

Odbornou i lidskou podporu pro manažery v náročné situaci najdete ZDE.

Jaroslav Průša
Take Your Life to the Next Level

Reference

Posunul jsem se

Petr Chudomel
ředitel, Oblastní nemocnice Kolín

Přínosné. Posunul jsem se v sebepoznání jako podmínce pro přesvědčivé fungování lídra. Cítil jsem se dobře, přínosné jsou zejména hry, otevřené diskuse a zpětné vazby od členů týmu.

To se musí zažít

Marcela Moravcová
Branch Manager, Grafton Recruitment

Program rozhodně mohu doporučit jak díky jeho nesporným kvalitám, tak i samotnému zážitku –toto si člověk nikde nenačte, to se musí zažít.

Doporučila bych ho všem, kteří na sobě chtějí pracovat a zlepšovat fungování pracovních týmů. I těm, kteří si myslí, že lépe už to dělat nejde – jde. Pozitivní proměna se pak projeví nejen v práci, ale i v soukromém životě.

Poznal jsem nové úžasné kolegy

Petr Mátl
obchodní ředitel, ACO Industries

Pomohlo  mi to uvědomit si, jak působím na své okolí, posílit odhodlání se měnit. Poskytlo mi to náměty, jak změny dosáhnout a dostal jsem povzbuzení, že toho jsem schopen. Poznal jsem nové úžasné kolegy.

601, 2020

Trochu netradiční předpověď 2020

1 Comment

Trochu netradiční předpověď 2020 Co nás letos čeká? Na to může odpovědět tato trochu (nebo více) netradiční předpověď. Přivítejte svého tanečního partnera Na úvod si představte, že letošní rok je osoba, se kterou budete každý [...]

910, 2019

Byl to šok

0 Comments

Byl to šok “Byl to šok …”, popisoval jeden z účastníků programu Manažerský řidičák své manažerské začátky. A pokračoval: “Byl to boj se sebou i druhými, kteří nedělali, co jsem chtěl. Vypadalo to tak jednoduše, [...]

Získejte inspiraci zdarma